JAKOBCZYTA

Z czystym sumieniem polecam Wam „Damę z blizną”. Jest to kolejny dowód, że POLSKIE jest DOBRE i mamy na rodzimym rynku wspaniałych artystów i autorów z których musimy być dumni. Brawo brawo!!!!

ROMAN DŁUŻNIEWSKI

lubimyczytac.pl

Rewelka!!!

Świetny styl, barwny język, inteligentna, dogłębna charakterystyka postaci, doskonałe opisy.

HALINA WIĘCEK

ksiazkihaliny.blogspot.com

Świetny kryminał, który z całą mocą obnaża naszą polską rzeczywistość. (...) Czytelnik przeciera oczy i stwierdza, że nie do wiary, jak dobra była ta historia i że tak dał się wodzić za nos autorce. 

Izabela Szylko M A D O N N A  Z HIACYNTEM opinie

 

Izabela Szylko opinie, "Madonna z hiacyntem" recenzja

NEMEZIS

lubimyczytac.pl

Zgrabnie napisana książka z lekką dozą humoru, mimo makabry popełnionej zbrodni. Fanom obyczajówek z wątkiem kryminalnym powinna przypaść do gustu.

VERNAU

nakanapie.pl

Książkę czyta się bardzo dobrze. Historia jest przemyślana i dopracowana. Autorka stworzyła ciekawych i charakterystycznych bohaterów. Ma również duże poczucie humoru, co zawsze wpływa dobrze na powieść. Wystarczy wspomnieć kota, który nosi dumnie imię Myszkin.

RUDOLFINA

Dom, w którym straszy

Czytajcie na poprawę humoru. Jeśli nie potrzebujecie do literackiego szczęścia ludzkich flaków pożeranych przez świnie i psychopatycznych morderców z wyrafinowaniem gwałcących małolaty, nie będziecie zawiedzeni.

Izabela Szylko ŁYŻECZKA opinie

Izabela Szylko opinie, "Łyżeczka" recenzja, toksyczna matka

KAK_TU_SOWA

lubimyczytac.pl

Świetnie wykreowane postacie, dialogi i przeskoki w czasie, które uzupełniają całą historię, książkę czyta się jednym tchem. Bardzo dobry dramat obyczajowy, brakowało mi czegoś takiego! Mocna rzecz, skłania do przemyśleń!

STWOREK VEL OKA

erpgadki.pl

Autorce udało się napisać życiową książkę, która porusza bardzo trudną tematykę toksycznej miłości tak zajmująco, że czyta się ją jednym tchem, a z drugiej strony tak dobitnie, że trafia w sedno, robiąc czytelnikowi mętlik w głowie.

EWA KOWALSKA

lubimyczytac.pl

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich rodziców cierpiących na syndrom opuszczonego gniazda, ku przestrodze. O toksycznej miłości matki do dorosłego dziecka i nierównej walce, do której musi stanąć ta córka i cała jej rodzina.

Nie spodziewałam się, że zwykła obyczajówka polskiej autorki wywoła u mnie takie emocje.

Izabela Szylko NIEZAWODNY        SYSTEM      opinie

Izabela Szylko opinie, "Niezawodny system" recenzja
Izabela Szylko opinie, "Niezawodny system" recenzja

ALICJA GANCARZ

onet.pl

Film ogląda się z dużą przyjemnością. Ma wyjątkowy styl korespondujący z archiwalnymi produkcjami, wyciszonymi dziełami, starającymi się pochylić nad istotą życia, a nie będąc jedynie sposobem  zabijania czasu.

CZYTAJ DALEJ

Izabela Szylko opinie, "Niezawodny system" recenzja

MARTA SZWEDA

hitosfera.com

Miłość, która przezwycięża wszystko, jest tematem filmu "Niezawodny system" Izabeli Szylko. Jednak nie jest to kolejna komedia romantyczna lub wyciskający łzy dramat o rozdzielonych kochankach, ale mądra i pełna ciepła opowieść o uczuciu do ukochanego, które trwa nawet po jego śmierci.

CZYTAJ DALEJ

Izabela Szylko opinie, "Niezawodny system" recenzja

MAREK SADOWSKI

Rzeczpospolita

To wspaniałe, że w zalewie romantycznych komedii i pseudosensacji w rodzimym kinie pojawiły się filmy dające szanse wspaniałego comebacku nestorkom sceny i ekranu.

CZYTAJ DALEJ

Izabela Szylko SZPILKI ZA MILION opinie

Izabela Szylko opinie, "Szpilki za milion" recenzja, komedia kryminalna
Izabela Szylko opinie, "Szpilki za milion" recenzja

TOMASZ RADOCHOŃSKI

Nowalijki

Nic tu nie jest takie, jak się wydaje na początku, a wydarzenia zmieniają się jak w kalejdoskopie. Świetna rozrywka.

Czytaj dalej

Izabela Szylko opinie, "Szpilki za milion" recenzja

PAULA SIECZKO

Rude recenzuje

Mistrzowska intryga bez trupów i niepotrzebnego rozlewu krwi, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. To najbardziej zakręcona książka 2018 roku!

Czytaj dalej

Izabela Szylko opinie,  "Szpilki za milion" recenzja

RUDOLFINA

Dom, w którym straszy

Akcja szybko pędzi, nie ma czasu na nudę, intryga jest nieźle zakręcona, a gdy docieramy do końca i wydaje się, że już wszystko wiemy, dopiero wtedy okazuje się, jak bardzo się myliliśmy. Lubię takie zabawy autora z czytelnikiem.

Czytaj dalej

Izabela Szylko opinie, "Dama z blizną" recenzja, kryminał dla wymagających

Izabela Szylko DAMA Z BLIZNĄ opinie

Izabela Szylko opinie, "Dama z blizną" recenzja

KRYSTYNA MESZKA

Literacki świat Cyrysi

Dobre książki to takie, z których można wyłuskać wiele wartościowych refleksji, ale najlepsze – dodatkowo zalewają nas falą skrajnych emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. ''Dama z blizną'' z całą pewnością łączy w sobie  obydwie te cechy.

Czytaj dalej

Izabela Szylko opinie, "Dama z blizną" recenzja

WIOLETA SADOWSKA

Subiektywnie o książkach

"Dama z blizną" to znakomite crime story, będące jednocześnie niezwykle trafnym komentarzem puentującym naszą obecną rzeczywistość (…) to książka o prawdzie, którą czasami bardzo trudno odkryć. Prawdzie zakamuflowanej w zbrodni niemal doskonałej oraz o prawdzie w świecie polityki.

Czytaj dalej

Izabela Szylko opinie, "Dama z blizną" opinie, recenzja

RUDOLFINA

Dom, w którym straszy

Jeżeli wydaje wam się, że przeczytaliście już tyle kryminałów,   że   nic  nie    jest    w stanie was zaskoczyć, tym razem chyba będziecie musieli się poddać. (...)

„Damą z blizną” Izabela Szylko wzniosła polski kryminał na poziom, który trudno będzie przeskoczyć.

Czytaj dalej

Izabela Szylko opinie, "Poszukiwacze siódmej księgi" recenzja

Izabela Szylko POSZUKIWACZE SIÓDMEJ KSIĘGI opinie

"Poszukiwacze siódmej księgi" Izabela Szylko opinie, recenzja

WIOLETA SADOWSKA

Subiektywnie o książkach

Izabela Szylko swoją najnowszą propozycją bezbłędnie trafia w gusta wszystkich poszukiwaczy literackiej przygody, fundując intrygującą zagadkę historyczną zanurzoną w morzu wartkiej akcji. Autorka po raz kolejny pozytywnie was zaskoczy, bo za takimi porywającymi książkami po prostu tęsknimy.

Czytaj dalej

"Poszukiwacze siódmej księgi" Izabela Szylko recenzja

RUDOLFINA

Dom, w którym straszy

I ty możesz zostać Indianą Jones’em. Albo Robertem Langdonem. Albo Panem Samochodzikiem. Do wyboru. Jeśli tylko masz w sobie coś z Piotrusia Pana, kochasz przygodę i rozwiązywanie zagadek z przeszłości – ta książka jest dla ciebie.

Czytaj dalej

"Poszukiwacze siódmej księgi" Izabela Szylko opinie, recenzja

PRZEMYSŁAW POZNAŃSKI

Zupełnie inna opowieść

Izabela Szylko tworzy własną oryginalną opowieść – z jej własnymi bohaterami, z jej doskonale udokumentowaną faktografią, a przede wszystkim z pomysłem na fabułę, w której perfekcyjnie wyważone zostają wszystkie elementy, niezbędne dla takiej książki: akcja i historyczna wiedza, tajemniczość i wiarygodne motywacje pełnokrwistych bohaterów.

Czytaj dalej

IZABELA SZYLKO OPINIE

Izabela Szylko opinie kurs "Podstawy pisania"

Wakacyjny kurs pisania scenariusza z Izą Szylko, czyli kreatywne czwartkowe wieczory na najwyższym poziomie 🙂Twórcza atmosfera, świat kina i nietuzinkowych historii, czego chcieć więcej? 🙂

Joanna Rembowska o kursie “Scenariusz dla żółtodziobów” z Izabelą Szylko.

Izabela Szylko opinie kurs "Podstawy pisania"

Dziękuję całej Redakcji za pracę włożoną w powstanie tego kursu. Wydawało mi się, że wszystko już umiem i nic mnie nie zaskoczy, ale najpiękniejsze uczucie to takie, aby ciągle odkrywać nowe rzeczy, świat przez to jest jeszcze piękniejszy, mimo pandemii.

Agnieszka Stanisławek-Pilewicz o kursie wideo “Podstawy pisania” z Izabelą Szylko

Izabela Szylko opinie kurs "Podstawy pisania"

Co kieruje autorkę trzech książek do zakupu i przepracowania kursu „Podstawy pisania”? Chęć zrozumienia, dlaczego nikt jej jeszcze nie przyznał literackiego Nobla, a tak poważnie to chęć rozwoju i pokora. Kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. Jedyne, czego żałowałam po kursie to fakt, że tak późno stałam się kursantką „Maszyny do pisania”. 

Izabela Foester o kursie wideo "Podstawy pisania" z Izabelą Szylko

Studio O'Rety Izabela Szylko

kontakt:   orety@orety.com.pl